​W świecie biznesu liczy się szybki kontakt, ale również jakość tego kontaktu. W przypadku prowadzenia konferencji na odległość nie powinniśmy pokpić kwestii jakości przekazu oraz formy, w jakiej taka konferencja się odbędzie. Niezależnie od tego, z jakiego powodu konferencja musi odbyć się w formie online, musimy mieć na uwadze, że „idzie ona w świat”. Części konferencji być może zostaną utrwalone na nośnikach, ale w każdym wypadku zostanie ona zapamiętana przez uczestników. Od tego co pozostanie w pamięci osób biorących udział w konferencji, często zależy pozytywny lub negatywny ładunek emocjonalny.

Warto zatem dążyć do perfekcji, a taką perfekcją niewątpliwie będzie przygotowanie konferencji online w tak doskonały sposób, by jej uczestnicy czuli, że obcują ze sobą w rzeczywistości. Bez zaawansowanego sprzętu nie jest to jednak proste, a w większości przypadków tak naprawdę okaże się niewykonalne. Naprzeciw wychodzi Poly Studio X – to seria urządzeń dedykowanych wszystkim, którym zależy na doskonałej jakości przekazu w trakcie konferencji online oraz bogatych możliwościach dodatkowych. Poly Studio X30 to rozwiązanie dla małych sal konferencyjnych, a Poly Studio X50 zostało dedykowane do małych oraz średnich sal spotkań. Wszystkie urządzenia z tej serii są urządzeniami typu „all in one”. Ideą jest tu brak konieczności dokupowania dziesiątek innych urządzeń i osprzętu lub minimalizacja dodatkowych zakupów. Wszystko co nam potrzebne powinno zmieścić się w jednym urządzeniu. I tak właśnie się dzieje w przypadku urządzeń tej serii.

Najważniejsze cechy Poly Studio X:

- prosty montaż, lekka obudowa

- kamera z sensorem 4K oraz zoomem cyfrowym 4x

- kadrowanie aktywnego mówcy czyli funkcja automatycznego podążania za nim

- mikrofony kierunkowe o zasięgu ponad 4m

- możliwość udostępnienia prezentacji zarówno przewodowo jak i bezprzewodowo

- praca na platformach chmurowych poprzez Poly Video App

- brak konieczności posiadania komputera

- opcjonalne połączenie z panelem sterującym Poly TC8 (panel dotykowy)

Są to urządzenia niezwykle rozbudowane, dające szereg możliwości, o których możemy zapomnieć na przykład korzystając z tradycyjnych i powszechnie dostępnych komunikatorów. Ich stosowanie jawi się w przypadku ważnych konferencji jako głęboko nieprofesjonalne, zatem wybierając rozwiązania Poly, będziemy również zyskiwali wizerunkowo. Otrzymujemy w pełni gotowe urządzenie, które pozwoli nam na wykonanie wielu konferencji w sposób płynny, zorganizowany i w doskonałej jakości. Uczestnicy spotkań online z pewnością docenią sposób, w jaki podchodzimy do nich i komfort, w jakim mogą z nami się komunikować.

Kliknij i poznaj urządzenia POlY - TUTAJ