Poly to wyposażenie dla najlepszych. Sprzęt proponowany przede wszystkim profesjonalistom, którzy świadomi są wartości poprawnej i jakościowej komunikacji w przedsiębiorstwie lub prowadzonej przez siebie organizacji. Wszędzie tam, gdzie pojawia się praca zespołowa, w dużych grupach lub też dużych pomieszczeniach, wszędzie gdzie konieczne jest komunikowanie się za pomocą łącza internetowego i rozwiązań telekomunikacyjnych, konieczne będą jakościowe słuchawki. Takie właśnie proponuje firma Poly.

Plantronics EncorePro 310

Model słuchawek na jedno ucho sygnowany numerem 310 zawitał na rynku w trzech odmianach na złącza: QD, USB-A, USB-C. to słuchawki, które są kompatybilne z systemami PC i IOS, a użytkownikowi oferują przede wszystkim dźwięk szerokopasmowy. Wbudowany mikrofon posiada funkcję redukcji szumów nawet do 70%. Dodatkowo mamy tu do czynienia ze zintegrowaną funkcją obsługiwania połączeń. Funkcje usprawniające pracę i wpływające na wygodę użytkowania to: możliwość regulacji opaski na głowę, miękka wyściółka z pianki, a także elastyczny i w pełni regulowany mikrofon na wysięgniku. Za stabilność dźwięku odpowiada technologia Sound Guard.

Słuchawki te doskonale sprawdzą się w stałym miejscu pracy, również w Open Space, gdzie zwykle panuje większy hałas. Dzięki funkcjom obsługi połączeń będą znakomite do prowadzenia rozmów telefonicznych w rozmaitych centralach.

Plantronics EncorePro 320

EncorePro 320 to druga, nieco inaczej skonstruowana propozycja od firmy Poly. W tym wypadku mamy do czynienia z podwójnym zestawem słuchawkowym z wysięgnikiem z mikrofonem. Wyjmowane nakładki pozwalają na wymienianie ich pojedynczo i wydłużenie tym samym żywotności całego zestawu. Liczyć możemy na sporą wygodę i wiele funkcji regulacyjnych na naszej głowie, dzięki czemu długotrwała praca w tym zestawie nie będzie dla nas nadmiernym obciążeniem. Na kablu znajdziemy dodatkowo panel sterujący. Technologia Sound Guard nie pozwoli na nagłe skoki głośności i hałasu. Są to zdarzenia bardzo stresujące pracownika, a obecne wymagania odnośnie higieny pracy wymuszają stosowanie takich technologii.

To czysty i precyzyjny dźwięk HD oraz niesamowita jakość transmisji dzięki redukcji szumów na mikrofonie. Słuchawki podwójne sprawdzą się w bardzo wielu miejscach pracy, gdzie wymagane jest nieco lepsze wyciszenie się i odcięcie od otoczenia.

Firma Poly tworzy słuchawki najwyższych lotów, przeznaczone dla zaawansowanych użytkowników oraz firm, które cenią sobie przede wszystkim wygodę i jakość komunikacji wśród ich pracowników. Dla wymagających jeszcze więcej powstała seria Plantronics Poly Voyager.