Sprawnie przeprowadzona konferencja audio może zaowocować szybszym rozwojem firmy, pozyskaniem nowego kontrahenta lub dograniu ustaleń związanych z obecnie opracowywanym projektem. Bez wątpienia jednak na końcowy sukces będzie miał przede wszystkim sprzęt, którym będziemy się posługiwali na takiej konferencji. Rozwiązania audiokonferencyjne to oczywiście głównie sprzęt audio, którego jakość jest kluczowa dla sukcesu. I tego typu rozwiązania dostarcza lider branży – firma Poly.

Telefony SIP

Podstawowe wyposażenie na wielu konferencjach. Polycom VVX® 101 oraz 201 to rozwiązania oferujące dźwięk korporacyjnej jakości, co jednak w przypadku firmy Poly i tak oznaczać będzie jakość znacząco wykraczającą poza standardy zwykłych telefonów. Model 201 pozwala na pracę na dwóch liniach. Urządzenia są proste w obsłudze i instalacji. Doskonale sprawdzą się w małych i średnich biurach. Modele korzystają z technologii Polycom HD Voice.

Kliknij i poznaj rozwiązania audiokonferencyjne Poly → https://poly.veracomp.pl/rozwiazania-audiokonferencyjne/

Telefony multimedialne

Polycom VVX 3xx, a także wersje 4xx, 5xx i 6xx to telefony multimedialne proponowane przez firmę Polycom. Seria 3xx to podstawowe rozwiązanie oparte o pracę na aż 6 liniach, a seria 4xx to rozwiązanie klasy średniej, oferujące pracę na aż 12 liniach. Urządzenie 4xx posiada kolorowy wyświetlacz i doskonałą jakość dźwięku. Stworzone zostało z myślą o pracownikach w średnich biurach oraz sekretariatach. Seria 5xx oferuje nieco lepszy standard obsługi urządzenia. Jest to sprzęt przystosowany do kadry menedżerskiej i oferuje wiele funkcji przystosowywania się do częstych zmian planu pracy. Seria 6xx to najwyższa klasa Premium w tej kategorii. Najlepsza wydajność dla kadry kierowniczej i dyrektorskiej.

Telefony konferencyjne

Seria Polycom Trio to dwa podstawowe modele – 8800 i 8500 – to urządzenia, które znajdą swoje zastosowania na dużych salach konferencyjnych, oferując przy tym wspaniałą jakość dźwięku.

Seria Polycom SoundStation to kolejne 4 modele telefonów konferencyjnych klasy biznes, dostosowanych do potrzeb klasycznie spotykanych na rynku. IP 7000 to dźwięk w jakości HD, IP 5000 wspierany jest przez technologię HD Voice i przeznaczony jest do niewielkich salek. Serię kończą modele SoundStation Duo oraz SoundStation 2. Duo doskonale sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach. Wspiera on też technologię analogową, przy jednoczesnej pracy na technologii VoIP. Model sygnowany numerem 2 jest przeznaczony do profesjonalnej obsługi konferencji głosowych dla małych i średnich pomieszczeń.

Zestawy głośnomówiące

Rozwiązanie, bez którego żadna audiokonferencja nie ma racji bytu. Dzięki nim będziemy mogli zrezygnować z zestawów słuchawkowych i poczuć się jeszcze swobodniej. Taka swoboda na pewno zaprocentuje znacznie lepszym komfortem pracy wśród uczestników konferencji. Polycom VoxBox wspierany jest również technologią HD Voice oraz NoiseBlock autorstwa firmy Poly.