Przeprowadzenie sprawnie wideokonferencji ma strategiczne znaczenie w wielu przedsiębiorstwach. Dziś rozumiemy już jak istotną rolę odgrywa poprawnie zorganizowana, sprawna komunikacja między pracownikami, członkami zespołu czy też kontrahentami w ramach jednej organizacji. Dobrze poprowadzona komunikacja może sprawić, że firma będzie rozwijała się o wiele szybciej i sprawniej. Zła komunikacja lub braki w jej strukturze mogą prowadzić nie tylko do zastoju, ale nawet do pogorszenia się relacji i więzi między pracownikami firmy. Szczególnym wyzwaniem jest zadbanie o komunikację, gdy pracownicy muszą opracować dla nas zdalnie. Właśnie dlatego tak ważną misją firmy Poly jest usprawnienie komunikacji i sprawienie, by odbywała się ona w najbardziej realistyczny sposób, gdy zachodzi konieczność komunikacji online.

Polycom Studio – kompleksowe rozwiązania do wideokonferencji

Zastanawiasz się jak skompletować sprzęt: kamery, głośniki, mikrofony i słuchawki, w sposób taki, by wszystko było kompatybilne ze sobą, jak również z popularnym oprogramowaniem do wideokonferencji. Poly ma na to znacznie lepszy sposób – zakup urządzenia do wideokonferencji. Polycom Studio oferuje wszystkie możliwości najlepszych urządzeń w jednym. Dziki temu rozwiązaniu nie będziesz musiał nawet posiadać w biurze komputera, by móc przeprowadzić profesjonalną konferencję wideo. Polycom Studio to również inteligentne urządzenie – automatyczne kadrowanie osób, które obecnie mówią jest tego najlepszym dowodem. Dzięki temu poczujesz się jakbyś był twarzą w twarz z uczestnikami konferencji. Wbudowana kamera 4K pozwoli na jeszcze lepsze doznania wizualne. Urządzenie ma również wbudowanych trzy mikrofony o bardzo dużym zasięgu ponad 7 metrów. Dzięki temu będziemy mogli czuć się swobodnie na sali konferencyjnej. Kąt widzenia 120 stopni oraz 5-krotny zoom kamery to kolejne z wielu niesamowitych możliwości jakie oferuje nam to urządzenie.

Kliknij i poznaj rozwiązania wideokonferencyjne Poly → https://poly.veracomp.pl/rozwiazania-wideokonferencyjne/

Pełna kompatybilność z obecnymi trendami

Co bardzo ważne, rozwiązania Poly w pełni wspierają współpracę z oprogramowaniem takim jak Microsoft Teams, Zoom czy też Skype oraz wieloma innymi, popularnymi programami obecnie wykorzystywanymi w biznesie do komunikacji wideo.