Jeżeli bardzo często prowadzimy wideokonferencje, zależy nam na maksymalnie dobrej jakości dźwięku i obrazu. Wszak od jakości tych właśnie kwestii zależeć będzie to, w jaki sposób zostaniemy odebrani przez rozmówców, kontrahentów lub też współpracowników. W obecnym czasie rozwiązania takie są coraz powszechniej stosowane przez coraz mniejsze firmy i wydaje się, że w niektórych branżach staną się one niebawem standardem.

Urządzenia dedykowane i certyfikowane

Gwarancja jakości i kompatybilności w biznesie, gdzie liczy się każda minuta i maksimum możliwości, to podstawa. Właśnie dlatego warto zwrócić się ku rozwiązaniom dedykowanym. Chociażby Microsoft wskazuje partnerów, którzy dostarczają rozwiązania dedykowane dla usługi Microsoft Teams. Jednym z takich partnerów jest firma Poly, która dostarcza w pełni kompleksowe rozwiązania audio i wideo dla użytkowników konferencyjnych.

Ideą w firmie Poly jest stworzenie takich rozwiązań, które dadzą wrażenie obecności w tym samym pomieszczeniu wszystkim użytkownikom danej konferencji. Poly to także prostota obsługi urządzeń oraz maksimum inteligencji po stronie sprzętu. Doskonałym przykładem takiej inteligencji są automatycznie dostosowujące się do otoczenia telefony, dzięki czemu każdy użytkownik bez względu na środowisko w jakim przebywa świetnie będzie słyszany, jak też usłyszy współuczestników.

Powierz wszystko jednemu zestawowi

Zamiast dobierać elementy wyposażenia Twojej Sali konferencyjnej pojedynczo, możesz również zamówić jedno urządzenie. Doskonałym przykładem jest Polycom Studio – wideokonferencyjne urządzenie, które wspierane jest przez USB, pozwalające na zamienienie nawet niewielkiej sali spotkań w niezwykle rozbudowane centrum konferencyjne. Urządzenie to zadba za Ciebie o jakość audio i video, pozwoli na wykorzystanie do granic możliwości Microsoft Teams czy też programów takich jak Zoom, Skype i wielu innych, służących do organizowania wideokonferencji. Pełne wsparcie dla najnowocześniejszego oprogramowania to gwarancja, że Twoje sptkanie online zostanie przeprowadzone w płynny sposób.

Zestawy konferencyjne gwarantują niesamowite doznania wizualne i dźwiękowe. Łącząc je z rozwiązaniami takie jak kamery 4k (Eagle Eye Cube)możemy uzyskać naprawdę oszałamiający efekt wizualny i dźwiękowy, przy jednocześnie relatywnie niskim koszcie wdrożenia takiego rozwiązania w naszej firmie.