Firma Poly wyrosła z marki Plantronics we współpracy z firmą Polycom. Obie marki stawiały na tworzenie rozwiązań wysokiej klasy z dziedziny audio i video. Poly jest marką, która łączy w sobie to gigantyczne zaplecze technologiczne z dodatkowymi możliwościami tworzenia rozwiązań inteligentnych, które pozwalają na jeszcze lepszą automatyzację procesu komunikacji w firmach.

Poly – przede wszystkim praca nad komunikacją

Obszar komunikacji w firmie zawsze jest polem do popisu dla managerów i kadry kierowniczej. To również miejsce, w którym wsparcie technologiczne pozwala na niesamowite przyspieszenie rozwoju całego przedsiębiorstwa. Można powiedzieć, że od właściwej i jakościowej komunikacji wewnątrz firmy zależy niemal każdy proces, który się w niej odbywa. Każde przedsiębiorstwo zależne jest w zasadzie od tego, jak sprawnie owa komunikacja przebiega. Poly pracuje stale nad rozwiązaniami nowoczesnymi i inteligentnymi, godnymi naszych czasów, które pozwolą na oszczędzenie czasu, wydobycie większych możliwości z kadry pracowniczej i sprawienie, by firma przeszła na wyższy poziom rozwoju.

Urządzenia na miarę naszych czasów – propozycje od Poly

Firma od samego początku postawiła na doskonałe zaplecze technologiczne. Owocem skupienia się na technologii i nowoczesnych rozwiązaniach są propozycje niezwykle wyszukane, zaawansowane technicznie, umożliwiające natychmiastową poprawę produktywności naszych pracowników. To chociażby słuchawki, zestawy słuchawkowe, rozwiązania audiokonferencyjne i wideokonferencyjne. Wszystkie one projektowane są przez najlepszych inżynierów, którzy stawiają przede wszystkim na doskonałość w działaniu swoich produktów.

Gwarancja jakości

W Poly nie ma miejsca na bylejakość. Firma ta nie powiela utartych standardów, a stara się kreować inne. Dzięki takiemu podejściu to właśnie Poly dla wielu mniejszych graczy prędko stało się wzorem, a firma Poly jako lider branży audio i wideokonferencji przeciera szlaki dla kolejnych. Zatrudnienie najlepszych inżynierów pozwala na stały rozwój i tworzenie rozwiązań audio i video, które pozwalają użytkownikom mieć wrażenie realnej obecności obok siebie.

Kliknij TUTAJ i dowiedz się więcej o ofercie Poly.